Úvod / Garanční program

Garanční program

Garanční program D1 CARS vám zaručuje, že kupujete ojetý vůz bez obav. Certifikát GP potvrzuje, že je auto v pořádku nejen po technické stránce, ale i z pohledu práva. V rámci programu také umožňujeme měření tloušťky laku a nabízíme pojištění Defend Car Protect Plus v ceně vozu.

Vůz v garančním programu D1 CARS

je z právního hlediska v pořádku
uvedené údaje o najetých kilometrech jsou pravdivé
jsou u něj splněny všechny závazky vůči státu
má protokol o měření tloušťky laku
má ověřenou legálnost vozu výpisem ze systému AUTOTRACER od společnosti CEBIA
vozidla dovezená ze zahraničí mají kopii původních dokladů ze země původu
má pojištění nosných součástí vozu na 12 měsíců zdarma

V D1 Cars zákazníkům umožňujeme měření tloušťky laku na místě. Máme k tomu připravené profesionální vybavení. Měření vám ověří pravdivost informace o předchozím poškození vozu a případném rozsahu opravy karoserie.

Garanční program D1 CARS detailně

Prohlášení prodávajícího

Prohlášení prodávajícího se uzavírá podle §2106 zákona 89/2012Sb a je časově neomezené. V případě nepravdivosti informací o vozidle má zákazník právo odstoupit od smlouvy. Zavazujeme se v něm k tomu, že číslo na tachometru je v souladu se skutečně najetými kilometry a že automobil je právně v pořádku a bez rizik. Prohlášení prodávajícího tak souhrnně potvrzuje: legálnost automobilu, pravdivost údajů o najetých kilometrech a splnění všech závazků vůči státu.

Protokol o měření tloušťky laku

Každé námi prodávané vozidlo za přítomnosti zákazníka podrobíme měření zkoušečkou laku. Zákazník tak zjistí bezpečně ještě před koupí, zda bylo vozidlo v minulosti poškozeno, a v jakém rozsahu.

Pojištění mechanických záruk Defend Car Protect

Na každý vůz poskytujeme pojištění mechanických závad od společnosti Defend. 12měsíční záruku máte od nás zdarma. Otázku pojištění ojetého vozu je třeba vzít do úvahy hned při jeho koupi, nemusíte se následně obávat rizika z dodatečných výdajů na opravu vozu. Defend Car Protect Plus pokryje nepředvídatelné poruchy vozu. Úplný výpis pojistného krytí Defend Car Protect Plus k nahlédnutí.

Výpis ze systému AUTOTRACER od společnosti CEBIA

Při koupi ojetého vozu doporučujeme dbát na jeho legálnost. Tedy, ověřit si zda není vůz kradený, nebo zatížený leasingem. Všechny vozy prodávané v D1 CARS jsou prověřeny v systému Autotracer společnosti Cebia. Výpis ze systému odhalí skutečnou servisní historii vozu – původ, finanční zatížení nebo zda odpovídají najeté kilometry údajům z poslední STK.

Vozidla ze zahraničí

K vozidlům pocházejícím ze zahraničí dodáváme kopii původních dokladů. Jako zákazník máte vždy přehled o tom, kdo vozidlo provozoval,kdy bylo skutečně uvedeno do provozu i jaký bych počet předchozích majitelů.

Dejte nám vědět

+420 725 603 060
Sending