Úvod / Garanční program

Garanční program

Garanční program D1 CARS vám zaručuje, že kupujete ojetý vůz bez obav. Certifikát GP potvrzuje, že je auto v pořádku nejen po technické stránce, ale i z pohledu práva. Součástí Garančního programu D1 CARS je protokol o měření tloušťky laku a výpis ze systému AUTOTRACER od společnosti CEBIA.

Vůz v garančním programu D1 CARS

je z právního hlediska v pořádku
uvedené údaje o najetých kilometrech jsou pravdivé
jsou u něj splněny všechny závazky vůči státu
má protokol o měření tloušťky laku
má ověřenou legálnost vozu výpisem ze systému AUTOTRACER od společnosti CEBIA
vozidla dovezená ze zahraničí mají kompletní doklady ze země původu

V D1 CARS zákazníkům umožňujeme měření tloušťky laku. Máme k tomu připravené profesionální vybavení. Měření dokáže odhalit případné předchozí poškození.

Garanční program D1 CARS detailně

Prohlášení prodávajícího

Prohlášení prodávajícího se uzavírá podle §2106 zákona 89/2012Sb a je časově neomezené. V případě nepravdivosti informací o vozidle má zákazník právo odstoupit od smlouvy. Zavazujeme se v něm k tomu, že číslo na tachometru je v souladu se skutečně najetými kilometry a že automobil je právně v pořádku a bez rizik. Prohlášení prodávajícího tak souhrnně potvrzuje: legálnost automobilu, pravdivost údajů o najetých kilometrech a splnění všech závazků vůči státu.

Protokol o měření tloušťky laku

Každé námi prodávané vozidlo za přítomnosti zákazníka podrobíme měření zkoušečkou laku. Zákazník tak zjistí bezpečně ještě před koupí, zda nebylo vozidlo v minulosti poškozeno, případně v jakém rozsahu.

Výpis ze systému AUTOTRACER od společnosti CEBIA

Při koupi ojetého vozu doporučujeme dbát na jeho legálnost. Tedy, ověřit si zda není vůz odcizený nebo zatížený leasingem. Všechny vozy prodávané v D1 CARS jsou prověřeny v systému AUTOTRACER od společnosti CEBIA. Výpis ze systému AUTOTRACER Vám odhalí třeba skutečný rok výroby, původ vozidla, finanční zatížení, nebo zda odpovídají najeté kilometry údajům zjištěným od smluvních zdrojů společnosti CEBIA ( např. STK, servisy, pojišťovny atd.).

Vozidla ze zahraničí

K vozidlům pocházejícím ze zahraničí dodáváme kopii původních dokladů. Jako zákazník máte vždy přehled o tom, kdo vozidlo provozoval,kdy bylo skutečně uvedeno do provozu i jaký bych počet předchozích majitelů.

Dejte nám vědět

+420 725 603 060
Sending