Úvod / Reference / Daniel Malina, Znojmo

Daniel Malina, Znojmo

Prodaný vůz: Ford S-Max 2.0 TDCi Titanium

Daniel Malina, Znojmo

Naše rodina jezdila Fordem S-max, bylo to auto, které jsme si vysnili již před mnoha lety.Nakonec jsme si staršího S-maxe pořídili a byli jsme z něj nadšeni, zejména z prostoru, velikosti kufru, pohodlného svezení. Po pěti letech dospěla rodinná rada k závěru, že je na čase vyměnit naše auto za novější model.Po několikatýdenním porovnávání různých modelů aut, různých značek, hledání na internetu a rodinné poradě, jsme dospěli k závěru, že chceme zase S-maxe. Protože ono z lepšího do horšího se člověku holt nechce.

A tak začalo hledání nového Maxe.

Projeli jsme několik bazarů, vyzkoušeli, projeli se, vždy to mělo nějaké ale.....člověk měl pocit, že prodejci neumějí, nebo nechtějí podat o autě a jeho historii  kompletní informace. Už jsem pomalu propadal beznaději, že se nám nepodaří vybrat auto, se kterým bychom byli spokojení. V rámci hledání na internetu jsem narazil na autobazar D1 CARS. Zaujala mě velké nabídka modelů S-max a hlavně, v sekci „reference“ jsem objevil pozitivní ohlas na koupi od člověka, kterého znám. Tak jsem si říkal: „...aha, tak to asi nebude tak, že by si reference vymýšlel sám prodejce....“ a rozhodl jsem se do bazaru zajet podívat. U prodejce jsem byl příjemně překvapen, jednak velkým výběrem modelů, stavem nabízených aut a v neposlední řadě přístupem prodejce. Byl ochotný, bez vytáček sdělil informace o historii vozidla a doložil ji dokumenty. Podělil se o své zkušenosti s jednotlivými typy motorizací....Projeli jsme dvě auta a bylo rozhodnuto. Bude to S-max s motorem 2.0 TDCi (132kW). Auto jsem si zamluvil, zaplatil zálohu a odjel se podělit o zážitky s rodinou.

Za týden nastal den „D“ a pro naši novou káru jsme vyrazili celá rodina. Přivítal nás pan Hamža – jednatel bazaru, kterého jsem viděl ten den poprvé a nemohl jsem se zbavit pocitu, že ten člověk mi tak nějak na prodejce aut nesedí. Připadal mi na tento typ podnikání podivně vstřícný, charakterní, empatický, zkrátka sympaťák.....měl jsem z něj pocit, že chce, aby byl zákazník opravdu spokojený a ne, aby ho „tahal za nos“. Přesný opak toho, co jsem zažíval v jiných bazarech. Ano, byl to můj první dojem, možná šestý smysl, ale já na něj dám.... V každém případě koupě proběhla hladce, následovalo ještě „reklamní“ foto u nového auta a mohlo se jet.

Na rozloučenou nám pan Hamža věnoval hrneček na kávu s dovětkem: „....když nebudete s autem spokojeni, můžete ho rozbít :-)“. Závěrem jen prozradím, že z hrnečku si dáváme kafe i po roce, a rádi..... Takže, když se mě někdo zeptá, jestli neznám nějaký seriózní autobazar, tak s klidným svědomím doporučím D1 CARS.

Díky.

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars