Úvod / Reference / Ing. Jiří Soutner, Stříbro

Ing. Jiří Soutner, Stříbro

Prodaný vůz: Ford C-MAX 1.6 TDCi Titanium

Ing. Jiří Soutner, Stříbro

Před rokem jsem koupil vozidlo C-max, r.v. 2014. Na tomto vozidle jsem najel zatím přes 20.000 km, na tachometru 150.551 km. Měnil jsem za tu dobu 2x provozní náplně (po koupi vozidla a po najetí km), nechal překontrolovat geometrii (provedeno jen menší seřízení). Nyní jsem po STK, bez závad.

S vozidlem jsem spokojen, stejně jako s přístupen personálu Autobazaru. Ano slyšel jsem od známých, kolegů, že jsem blázen, když si kupuji auto z bazaru, který je pomalu přes půl republiky s průpovídkou „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“. Nemyslím si, že je to tento případ. Kdykoliv jsem mohl odjet i bez provedeného prodeje. Nebylo mně vnucováno jiné auto, jiný postup. Personál „netlačí na zákazníka“. Setkal jsem se jen se vstřícnou ochotou, ukázkou, vždy s dostatečným časem.

Za celý svůj život jsem měl 8 vozidel. Z důvodu, že nevlastním garáž, nikdy jsem neuvažoval o novém vozidle, vždy jsem nakupoval přes autobazary. Nevím zda mám štěstí, nikdy jsem s koupeným autem neměl problém, ale je vidět rozdílný přístup k potenciálnímu zákazníkovi. Tento autobazar já osobně hodnotím na podtrženou jedničku. Předpokládám, že tímto svým přístupem a nastavenou filozofií se tento auto bazar udrží na trhu a pokud ano rád si přijedu pro jiné auto (jen malá poznámka – obdržel jsem dárek v podobě hrníčku na kávu s logem, bohužel logo se dlouho na hrníčku neudrželo. Tomuto autobazaru přeji aby jeho logo zůstalo co nejdéle)

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars