Úvod / Reference / Ing. Martin Zušťák, Střítež

Ing. Martin Zušťák, Střítež

Prodaný vůz: Ford S-MAX 2.0 TDCi

Ing. Martin Zušťák, Střítež

Přestože jsme si kdysi koupili nové auto, začalo nám po 12 letech dosluhovat, a proto jsme se rozhodli pro novější, na požadavek manželky hlavně prostorné, aby se tam nemačkali ona, děti, pes a hlavně bezpočet zavazadel na dovolenou.

Na doporučení kamaráda jsme navštívili autobazar D1cars. Potřebovali jsme pokud možno starší, ale ne moc ojetý vůz s dobrým poměrem výkon/cena. Po telefonické domluvě jsme se dostavili na osobní schůzku, na které nám nabídl již na naše požadavky připravený pracovník autobazaru několik možností. Vybrali jsme si necelé 4 roky starý Ford S-MAX, který přesně splňoval naše požadavky. Vůz nám byl předveden, bylo nám vysvětleno ovládání a měli jsme možnost ho vyzkoušet.

Jako přednost oceňuji hlavně nezaujatá doporučení pracovníků servisu, porovnání jednotlivých nabídek a možnost před podepsáním smlouvy prohlédnutí vozu v námi vybraném servisu. Na naše přání jsme převzali vůz již s technickou kontrolou a pracovníci servisu nám zařídili přepis vozu a námi vybrané pojištění, které nám bylo “ušito na míru” dle našich požadavků.

Nyní zhruba po 8 měsících provozu a najetých 20 tisíc km mohu říci,  že jsme s autem velmi spokojeni, neřešili jsme jedinou závadu a při nedávné kontrole v servisu a výměně oleje nebyly zjištěny žádné nedostaky.

Přístupu pracovníků D1cars nemohu nic vytknout, vše na čem jsme se domluvili bylo splněno, auto slouží bez problémů, takže mohu jen doporučit.

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars