Úvod / Reference / Ing. Michal Špitálník, Praha

Ing. Michal Špitálník, Praha

Prodaný vůz: Ford Galaxy 2,0 TDCi

Ing. Michal Špitálník, Praha

Není moc co psát: poctivý prodejci, úžasní lidé, velký výběr kvalitních a spolehlivých vozů se zárukou a navíc…doživotně skvělá káva zdarma kdykoliv jedeme kolem (už nejezdím jinudy než kolem kluků z D1 Cars), protože to se vyplatí. ????

Rozrostla se mi rodina na 5 členů a jedinou možností, jak jezdit společně, bylo koupě velkého 7-mi místného Fordu Galaxy. Prošel sem mnoho inzerátů, autobazarů a dokonce jsem zrušil i nákup vozu přímo v Německu den předem. Pokaždé jsem totiž zjistil nějaké nesrovnalosti – buď podezření na stočený tachometr, proč auto rok stálo a nejezdilo, neochotu zaslat kopii dokladů e-mailem k prověření, předraženou cenu, zvláštní odstín barvy na části „nebouraného“ vozu nebo prostě jen předraženou cenu bez dodatečných služeb.

Následně jsem našel 2-3 vyhovující vozy v D1 cars a protože mi nechtěli udělat rezervaci na týden (což se nedivím), udělal jsem si druhý den výlet. Obě auta jsem projel, prohlédl kompletní originál doklady (dopředu jsem je dostal e-mailem včetně všech požadovaných fotografíí vozů) a nakonec jsem si zvolil novější variantu Galaxy.

K tomu jsem dostal kompletní pojištění včetně speciálního pojištění při koupi ojetého vozu na technickou závadu.

Protože se na voze během prvního měsíce objevila drobná závada – svícení kontrolky, znovu jsem kontaktoval prodejce. Sami si přijeli do Prahy pro vůz, odvezli do svého servisu a po pár dnech jsem si jel pro opravený vůz a na lahodnou kávu do D1 Cars.

Od té doby jezdí Galaxy jako Maserati ???? – bez problémů, rychle a bezpečně.

Díky pánům z D1 Cars mě nikdy nenechalo na holičkách ani v sedmi lidech, s kolama na nosiči a rakví na střeše. Až budu chtít další auto, pojedu si pro něj sem po D1.

Pánové, máte můj dík a obdiv, protože to pro mě bylo jako ostrov poctivosti v moři podvodů s ojetými vozy v ČR.

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars