Úvod / Reference / Jiří Cejpek, Ostrava

Jiří Cejpek, Ostrava

Prodaný vůz: Ford Mondeo 2,0 TDCi

Jiří Cejpek, Ostrava

V září minulého roku jsme se se ženou rozhodli vyměnit náš starý Ford Mondeo, který nám bez problémů sloužil deset let za novější auto. Volba padla opět na Ford Mondeo po bezproblémovém užívání předchozího modelu.
Po zdlouhavém ročním hledání v  autobazarech jsem se smířil s tím, že v dnešní době je nemožné koupit zachovalé vozidlo. Když jsem s hledáním skončil a smířil jsem se s tím, že budu jezdit radši se svým starým vozem dalších deset let narazil jsem na autobazar D1 CARS, který mě hned zaujal tím, že je zaměřený z větší části na značku Ford. Po přečtení samých kladných recenzí jsem se rozhodl, že to naposledy zkusím a do autobazaru jsem  napsal o informace na mnou vybrané vozidlo.Napsal jsem email, kdy jsem počítal s tím, že se klasicky nikdo neozve. K mému překvapení mi do hodiny volali z autobazaru, kdy jsme se o vozidle pobavili a domluvili jsme si osobní schůzku přímo na místě. Do autobazaru jsme přijeli hned ráno, kde jsme se setkali s přívětivým personálem, který se nás hned ujal. Mezi auty v autobazaru se nám zalíbil ještě VW Passat, kdy nastalo těžké rozhodování mezi VW a Fordem, i když jsem původně jel pro Ford Mondeo. Rozhodování mezi dvěma vozy se protáhlo až do oběda, kdy personál bez problému a sebemenšího náznaku,že je obtěžujeme s námi několikrát projel obě vozidla. Nakonec jsme se rozhodli pro Ford Mondeo kombi z důvodu jeho velikosti a robustnosti oproti jiným vozidlům stejné kategorie. Vozidlo už napohled vypadalo velmi zachovale jako i ostatní vozidla v autobazaru. Dokonce nemělo ani jeden škrábanec na karoserii, což bylo mým tajným přáním při koupi vozidla. Po vyřízení všeho papírování bylo vozidlo přistaveno a nachystáno k odjezdu. Před samotným opuštěním autobazaru s vybraným vozem nám bylo personálem pečlivě vysvětleno, kde se co ve vozidle nachází včetně ovládání samotných ovladačů. Po cestě domů jsem už jenom čekal, kdy se mi něco pokazí nebo začne vrzat tlouct a podobné věci známé z různých historek zákazníku po zakoupení vozidla v různých autobazarech. K mému překvapení se nic takového nekonalo, kdy k dnešnímu dni a najetých 12.000km nebylo potřeba nic vyměnit, kromě náplní a rozvodů, které jsem měnil s vlastního rozhodnutí.
Tímto chci poděkovat celému autobazaru D1 CARS, že mě zachránili před vyčerpáním způsobené marným hledáním v autobazarech po celé republice a přeji jim, aby ve své profesionální a poctivé práci pokračovali i nadále, protože svým jednáním pomůžou spoustu lidem k zakoupení kvalitního vozu.

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars