Úvod / Reference / Jiří Pacner, Troubsko

Jiří Pacner, Troubsko

Prodaný vůz: Ford Transit Custom 2,2 TDCi

Jiří Pacner, Troubsko

Dobrý den,

Chtěl bych touto cestou vyjádřit své pocity a zkušenost s nákupem auta v D1 cars. Jelikož mám několik dětí v pěstounské péči, potřebuji spolehlivé auto ke každodenní potřebě.

S principu jsem nevěřil po špatných zkušenostech všem autobazarům, ale na nové auto jsme prostě neměli dostatek financí. Můj známí mi navrhl, že se půjdeme podívat do autobazaru D1 cars, že tam viděl slušná auta.

Potřeboval jsem něco velkého pro početnou rodinu a hlavně něco, s čím nebudu muset navštěvovat často autoservisy. Jsem moc rád, že jsem firmu D1 cars navštívil a vybral si opravdu skvělé auto. Dali mi možnost prověření v jakémkoli autorizovaném servisu, to znamená , že nic neskrývali. Používám ho už celý rok a nemám s ním žádný problém. Výběr dalšího auta, bude pro mě jasnou volbou.

Na závěr bych chtě ale zmínit to, co mě nejvíce překvapilo a lidech této firmy. To že jsou to profesionálové není pochyb, ale jejich lidský nevtíravý přístup mě velice mile překvapil. V dnešní době to není žádná samozřejmost. A proto nemám problém svým známým doporučovat autobazar D1 cars.

Tímto celému týmu ještě jednou moc děkuji.

Pacner Jiří a jeho početná rodina J

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars