Úvod / Reference / Lubomír Mixl, Milín

Lubomír Mixl, Milín

Prodaný vůz: Ford Galaxy 1.6 EcoBoost Titanium

Lubomír Mixl, Milín

Koupi automobilu z autobazaru jsem se dosud vyhýbal. Neměl jsem důvěru k prodejcům a zkušenosti známých tyto pochybnosti pouze posílily. Mé předsudky potvrdily první návštěvy autobazarů. Podivné jednání personálu, nevěrohodné servisní knížky, neuvěřitelné klauzule v kupní smlouvě atd.

Námi vybraný typ vozidla inzerovalo jen několik prodejců, mezi nimi i D1 CARS. Autobazar byl pro mě dost daleko. Nejdříve jsem telefonoval, abych se zeptal na různé „nástrahy“, poučen z předchozích návštev autobazarů, a případně tedy neuskutečnil další zbytečnou cestu. Ochotné zodpovídání všech mých dotazů rozhodlo o výletu do Velkého Meziříčí. Osobní návštěva se nesla ve stejném duchu. Personál se nám ochotně věnoval, k našim požadavkům byl vstřícný (např. okamžité zprostředkování zvednutí vozidla na hever v blízkém servisu), doložení historie vozidla bylo ukázkové.

Po rozhodnutí o koupi nám bylo představeno celkové ovládání vozu jako součást kupního procesu! Během instruktáže jsme zjistili nefungující okruh ventilace ve 3.řadě. Učinili jsme ústní dohodu o náhradu nákladů spojených s odstraněním závady (D1 CARS dohodě dostál). Vůz byl při předání čistý zvenku i uvnitř.

Takto si představuji solidní autobazar.

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars