Úvod / Reference / Martin Perutka, Velké Meziříčí

Martin Perutka, Velké Meziříčí

Prodaný vůz: Ford Focus 1.6 TDCi Titanium

Martin Perutka, Velké Meziříčí

Zkušenost s autobazarem je naprosto skvělá. Autobazar jsem vybral na základě doporučení kamaráda. Při první návštěvě a následně po dobu celého nákupu byli pánové velice milí a profesionální. Výběr auta i celý obchod proběhl nenuceně. Bez problému mě nechali vyzkoušet všechny vozy, o které jsem měl potenciální zájem. Po výběru mi pánové pomohli s veškerým papírováním, vyzkoušeli se mnou funkčnost všech zařízení a elektronických funkcí (od světel, přes rádio až po automatické parkování). Díky důkladné kontrole přišli na ucpané ostřikovače, nicméně závadu na počkání odstranili.

Trochu jsem se bál vyššího nájezdu kilometrů, nicméně za rok jsem najel téměř 30 tisíc a během toho (kromě pravidelné údržby) jsem nechal vyměnit pouze děravý kondenzátor klimatizace, což způsobily nejspíš odlétající kamínky z jiného auta a nedávno špatně fungující termostat, který, jak se po výměně ukázalo, špatně těsnil a lehce začala unikat chladicí kapalina. První závada se sice projevila těsně po koupi auta hned při prvních teplých dnech, kdy klimatizace nechladila, nicméně jsem záruku nezkoušel uplatnit kvůli časové vytíženosti. Druhá závada byla po zhruba 25 tisících kilometrech, na což se záruka již uplatnit nedala.

Celkově nákup hodnotím velmi kladně a nemám co vytknout. Pánové byli ochotní a maximálně vstřícní.  Až auto doslouží, tento bazar bude rozhodně místo, kam se velice rád vrátím hledat další vůz

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars