Úvod / Reference / Paní Krátká, pan Navrátil, Citonice

Paní Krátká, pan Navrátil, Citonice

Prodaný vůz: Ford S-MAX 2,0 TDCi Titanium

Paní Krátká, pan Navrátil, Citonice

Po prázdninách roku 2019 jsme prodali naši dosluhující Škodu Octavii II. Už předtím jsme vybírali typ novějšího vozu a vybrali si větší a prostornější Ford S-max II. Nabídka těchto vozů v ČR není příliš široká máme-li nastavenou určitou laťku a tak jsme dle internetu vytipovali, obvolali a následně navštívili několik prodejců, kde se nabízely tyto vozy, které měly splňovat naše papírové předpoklady.

V D1 Cars jsme byli až nakonec, ale po zhodnocení několika prodejců a nabídek nás nejvíce oslovil právě tento prodejce, i přes to, že momentálně námi vybraný vůz neměl na prodejní ploše, protože byl teprve na cestě z Německa. Líbila se nám tu široká nabídka vozidel, nenucený přístup prodejců s cílem nejen prodat, ale nejprve poradit zákazníkovi co je pro jeho potřeby nejvhodnější, vše vysvětlit, seznámit nás se specifiky vozů a jejich obsluhy, nabídnout varianty a možnosti, které jsou schopni zákazníkovi nabídnout. Byli schopni odborně posoudit tech. stav a doložit k vozu všechny podklady týkající se původu a servisu, které slibovali na internetu. Vyšli nám vstříc a umožnili posouzení tech. stavu nezávislým servisem a v neposlední řadě nabídli písemné záruky na vozidlo v rozsahu, který se málokde vidí a tyto skutečně poskytli. Vozidlo bylo na prohlídku i pozdější předání perfektně připravené, a to nejen vizuálně, ale i technicky ( hladiny kapalin, nemrznoucí směs, baterie ). Při předání se objevily 2-3 drobnosti k řešení, které ale jeden z majitelů p. Tomaštík ihned řešil a až na krytku tažného zařízení ( vyřešena do 14 dnů ) bylo vše před převzetím v pořádku. Dále v ceně doplnili povinnou výbavu a za velmi dobrou cenu nám sehnali sadu zimních kol. Po zakoupení jsem ještě několikrát volal o radu ohledně údržby vozu, vždy ochotně poradili a pomohli.
Vozidlo vlastníme 8 měsíců a i když jsme i kvůli koronaviru najeli jen 5000 km jsme s ním velmi spokojeni a neřešili jsme žádnou závadu ani problém, jen klasický roční servis.
Na základě osobní zkušenosti určitě doporučíme tohoto prodejce každému, komu nejde v první řadě o cenu, ale především o kvalitní ojetý vůz, který nebude zbytečnou pokladničkou a noční můrou svého majitele, protože pánům z D1 Cars jde opravdu především o spokojeného zákazníka, který se rád vrátí znovu a naše rodina tím zákazníkem příště určitě bude.

Děkujeme pánové a přejeme úspěšné pokračování vašeho podnikání po velmi dobře zvolené cestě směrem k nám, zákazníkům.

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars