Úvod / Reference / Tomáš Vavřička, Praha

Tomáš Vavřička, Praha

Prodaný vůz: Ford S-MAX 2,0 TDCi

Tomáš Vavřička, Praha

Před rokem jsme potřebovali koupit nové auto, do kterého se dozadu vejdou 3 dětské sedačky. Vybrali jsme Ford S-max, jen bylo otázkou kde ho koupit. Prošli jsme spoustu inzerátů, ale některým se na první pohled nedalo věřit. Po přečtení kladných recenzí na autobazar D1cars, jsme si vyhlídli bílý Ford S-max 2.0 TDCi r.v. 2013, který měl bazar v nabídce. Po telefonické domluvě jsem se na auto přijel podívat s automechanikem, který ho prohlédl a napojil na diagnostiku.

S celkovým technickým stavem byl spokojen. Následovala zkušební jízda, po které jsme se rozhodl pro jeho koupi a zaplatil zálohu. Pro auto jsem přijel o 2 dny později, pan Svoboda mě vyzvedl na nádraží, vysvětlil do detailu ovládání veškerých funkcí a ještě se mnou zajel na evidenční kontrolu. Nyní zhruba po roce provozu a najetých 15 tis. km můžu říct,  že jsme s autem velmi spokojeni, neřešili jsme jedinou závadu a jediné co se na autě dělalo byla výměna oleje.

Přístupu týmu D1cars nemohu nic vytknout, vše na čem jsme se domluvili bylo splněno, auto slouží na jedničku, takže můžu jen doporučit...

chcete mít přehled o novinkách v d1 cars?

Nechte se informovat o novinkách v nabídce D1 cars