Úvod / Záruka mechanických vad

Záruka mechanických vad

Přemýšleli jsme, jak lidem dokázat, jaký je rozdíl mezi našimi „poctivými“ vozy a auty z běžných autobazarů. Proto jsme se rozhodli, že budeme na naše vozidla poskytovat garanci či záruky téměř na vše, co je jen možné.

záruka G7 = SEDMINÁSOBNÁ GARANCE

1) Garance na původ vozidla
Tuto garanci se Vám dnes snaží poskytnout většina prodejců a měla by zaručovat jasný původ vozidla, tj. dovoz ze zahraničí, či původ zakoupeného vozidla v ČR. Tuto garanci si lze ověřit i certifikátem vydávaným společností Cebia, spol. s r.o. či společností Cardetect spol. s r.o.. Vyhotovení certifikátu je placenou službou. (Pozor na mystifikaci prodejců, kteří nahrazují certifikáty původu jinými certifikáty tzv. ZDARMA)

2) Garance právních vad na vozidle
Tato garance již není běžně dealery nabízena. Měla by zaručovat, že na vozidle nejsou žádné nároky třetích stran, tj. leasingových a úvěrových společností, že s prodejem vozidla, pokud je ve zprostředkovatelském prodeji, souhlasí v případě společného vlastnictví oba manželé apod.

3) Garance neodcizeného vozidla
Bojíte se, že kupovaný vůz může být kradený, nebo pochází z jiné trestné činnosti? Nechte si garantovat, že vůz není v pátrání Policie ČR přímo od certifikované společnosti prostředictvím našich prodejců.

4) Garance stavu vozidla
Tato služba je mezi dealery velmi zřídka používána a jedná se o protokol stavu vozidla zjištěného kontrolním měřením tloušťkoměrem laku. Když kupujete vůz a nejste odborníkem, snadno můžete podlehout klamavým informacím mnoha dealerů týkající se dotazu, zda vůz byl či nebyl v minulosti havarován. U naší společnosti získáváte doklad o tloušťce laku celého vozidla i s konkrétními hodnotami, takže sami vidíte, zda byl vůz opravován či nikoli.

5) Garance stavu najetých kilometrů
A opět jsme u té stránky obchodu, která má díky české právní legislativě za následek, že jsou lidé neustále klamáni a vědomě podváděni. My tvrdíme, že na českém trhu s ojetými vozidly jsou více než dvě třetiny vozidel se stočeným tachometrem. Bohužel klient nemůže najít nikdy správnou metodu, jak si být 100% jist, že vůz má poctivé kilometry. Bohužel ani certifikáty vydávané speciálními společnostmi Vás neochrání před podvodnými činy mnoha bazaristů, neboť v certifikátu nenaleznete odpověď u vozidel dovážených ze zahraničí. My však přišli na ten nejjednodušší způsob jak mít garanci poctivosti kilometrů – nechte si je garantovat ve smlouvě s odkazem na občanský zákoník. Pokud pak kdykoli zjistíte, že vůz má stočené kilometry, můžete bez omezení času od kupní smlouvy odstoupit (více v rubrice „garance najetých kilometrů ve smlouvě“ na našich stránkách).

6) Garance mechanického stavu vozidla
Garance mechanických částí vozidla je k našim vozidlům nabízena prostřednictvím našeho smluvního pojišťovacího partnera. Sami si v závislosti na ceně pojistného můžete zvolit dobu záruky, rozsah, pojistnou částku i případnou spoluúčast.

7) Garance poctivosti a identity
Tato poslední garance se nám jeví jako důležitá, protože si myslíme, že je důležité, aby klient věděl, od koho si vůz kupuje. Pokud si u naší společnosti kupujete vůz, tak se Vám nestane, že dostanete kupní smlouvu mezi prodávajícím neznámým panem XY a Vámi, jako osobou kupujícím, ve které vlastně autobazar či dealer vůbec není identifikován. Nekupujete si ani auto u společnosti, jejíž obchodní jméno uváděné na internetu vlastně vůbec neexistuje a slouží jen pro skrytí skutečného vlastníka vozu, který nechce být z nějakého důvodu dohledatelný. U nás si kupujete poctivé vozy s jasnou vlastnickou identitou.

Dejte nám vědět

+420 725 603 060
Sending